Stopkové frézy, vybavení pro každého

 

 

 

Kontakty

APARATEA, s.r.o.
Tuřanka 52
Brno, 627 00
tel: +420 548 226 252
napište nám
Mobil: +420 704 192 430
 
 

» O nás

O nás

Znáte ten pocit, když si lámete hlavu, a ne a ne přijít na to, jak konkrétní věc vyrobit? Jak docílit určitého tvaru, nebo napodobít mistrovský kousek, jehož výroba vypadá na videu tak jednoduše?
To, čím firma není, ji mnohokrát dokáže definovat nejlépe. A my moc dobře víme, čím nejsme. Nejsme největší, nejsme výhradní, nejsme e-shop ani prodavači zboží, nejsme a zase nejsme. Nejsme prodejci, jsme poradci.Naší firemní DNA jsou praktické rady podložené léty zkušeností. Rádi se těšíme z vyřešeného problému a z vědomí, že naše rady, nástroje i celková technologie v praxi fungují. Zakládáme si především na širokém výběru kvalitních a dostupných nástrojů od spolehlivých dodavatelů.

 Přece si zasloužíte jen ty nejlepší nástroje! Pokud si nejste jistí, které to jsou, možná vás zaujme nabídka na našem e-shopu, nebo se přijdťe poradit rovnou za námi. 
                                                                                                                                                                                                       

Jak u nás poptávka funguje?

 

Nákup v Aparatea, nebo na stopkové frézy

Nevíte si s něčím rady? Nevyhovuje vám standardní nabídka, která obsahuje jen povrchní výběr nástrojů? Potřebujete něco speciálního? Nezoufejte, právě proto je tady Aparatea.
  • Prvním krokem v cestě za perfektním nástrojem je poptávka. Kontaktujte nás na telefon +420 548 226 252 nebo mobil +420 704 192 430. Napište nám email sro@aparatea.cz nebo prodej@stopkovefrezy.cz, ve kterém nám svůj problém nebo požadavek sdělíte. Při konzultaci budeme řešit podstatné informace, které nám pomohou vybrat pro vás perfektní nástroj.
  • V rámci druhého kroku vám navrhneme možná řešení, tedy například využití různých nástrojů nebo úpravu výrobního procesu. Po případné specifikaci požadavků a řešení výrobní technologie, dojde k dokončení specifikace, uzavření finální nabídky a odsouhlasení nebo ukončení kontraktu.
  • V posledním kroku dojde k dodání a zavedení nástroje do výroby.
S námi se vám nestane, že koupíte pozlátko, které ve výsledku nebude k ničemu. U nás jsou zákazníci dostatečně seznámeni se všemi specifiky nástrojů i jejich využití ve výrobě. Staňte se i vy spokojeným majitelem kvalitního nástroje. Kontaktujte náš odborný tým ještě dnes. 

 

 

Pojďte s námi brousit svoje Diamantové a tvrdokové nástroje. 

Objednejte telefonicky na čísle 548 226 252, nebo osobně v naší kanceláři. 

 

Ceny viz ceník 

OGRhN