Stopkové frézy, vybavení pro každého

 

 

 

Kontakty

APARATEA, s.r.o.
Tuřanka 52
Brno, 627 00
tel: +420 548 226 252
napište nám
Mobil: +420 704 192 430
 
 

» Zakázkové výbrusy, úpravy nožů

 

 

Výroba zakázkových profilových, HW nožů a žiletek na zakázku 

 

 

 

Některé výrobky ze dřeva, požadavky zákazníků a zakázky u kterých se truhlář, řemeslník, restaurátor nebo umělecký truhlář bez speciálního nástroje prostě neobejde. Může jít o repliky původních dveří, dveřních obložek, oken a dalších stavebních a nábytkových prvků. Aby takovýto speciální výrobek nebo repliku mohl vyrobit, potřeboval by si objednat speciální zakázkový nástroj za tisíce až desítky tisíc korun, nebo nakoupit několik nástrojů, a každou část profilu frézovat samostatně. Což je pro výrobu a zákazníka neekonomické.

V tomto případě není nic jednoduššího, než si nechat vybrousit svoje vlastní zakázkové frézovací nože, které se dají upnout do univerzální frézovací hlavy nebo do frézovací hlavy s příčným ryhováním. Každá z těchto variant frézovacích hlav má svoje možnosti a určení.

Universální profilové nože mají tloušťku 4 mm a jsou určené na menší a méně náročné projekty, jako jsou obkladové lišty, zasklívací lišty, části dveřních a okenních křídel. Universální profilové nože o šířce 40 mm nabízejí hloubku profilu až 18mm a universální profilové nože o šířce 50 mm nabízejí hloubku profilu až 20 mm. Uvedené hloubky profilů jsou platné u nožů z řezných a vysoce legovaných ocelí, které nabízíme našim zákazníkům.

 

     

 

Nože s příčným rýhováním mají tloušťku blanketu 8 mm a díky tomu se využívají na náročnější projekty, větší a hlubší profily frézování, pro větší požadavek nafrézovaných metrů a další. Své využití mají i ve čtyřstranných frézkách a to díky velikosti a možnosti upnutí na hřídel o průměru 40 mm. Díky frézovacím nožům s příčným rýhováním můžete vybírat v šířkách 40 mm - 130mm s možností hloubky profilu až 32 mm (u blanketu vysokého 70 mm).

 

Pokud řešíte nebo jste se dostali k požadavku zákazníka, kde potřebujete vyrobit speciální profilové nože, případně zakoupit universální frézovací hlavu na vybroušené profilové nože, tak jste na správném místě. Stačí poslat svůj požadavek (nákres s kótami nebo fotku s popisem) na emailovou adresu prodej@stopkovefrezy.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 704 192 430 a s Vaším požadavkem Vám rádi pomůžeme.

Již jsme realizovali stovky zakázkových výbrusů profilových nožů jak do universálních profilových hlav nebo frézovacích nožů s příčným fixačním rýhováním, máme tedy v této oblasti bohaté zkušenosti. Neváhejte a v případě zakázkových výbrusů se obraťte na nás! 

 

 

 

Co dále Vám dokážeme nabídnout?

  • Výbrusy HW nožů a žiletek do stopkových nosičů pro ruční frézování nebo CNC stroje
  • Úpravy stopkových fréz 
  • Úpravy HW žiletek na požadovaný profil
  • Úpravu standardních universálních profilových nožů
  • Ostření stopkových fréz s HW pájenými břity
  • Ostření HW profilových nožů
  • Speciální nástroje na frézování plastů, materiálů na bázi papíru, HPL kompozitu nebo cementotřískových či cementovláknitých desek

 

NDZhNzliOD