Stopkové frézy, vybavení pro každého

 

 

 

Kontakty

APARATEA, s.r.o.
Tuřanka 52
Brno, 627 00
tel: +420 548 226 252
napište nám
Mobil: +420 704 192 430

Akční produkty:

 
 

» Odborné ostření nástrojů u nás

 

Kvalitní ostření stopkové frézy

 

 

 

Slovy klasika: Můžete mít sebelepší CNC stroj s plnou výbavou a všemi funkcemi, ale není nad silnou krátkozrakost mistra brusiče.

Ale takto to u nás v praxi nechodí. Naše nabídka obsahuje široké spektrum nástrojů na frézování jako jsou stopkové frézy, které jsou zároveň naší doménou.. Nabízíme nástroje pro ruční frézování v ručních frézkách, ale také stopkové frézy pro CNC stroje od malých CNC frézovacích routerů, které najdeme ve firmách zaměřených na reklamu a na výrobu reklamních produktů, až po CNC stroje, které jsou používány ve vícesměnných provozech.

 

 

 

Každý z těchto strojů potřebuje kvalitně naostřený nástroj, aby bylo dosaženo odpovídající kvality výrobku. U nového nástroje je to zcela jasné a jednoduché. Nový nástroj je osazený ostrými, vybroušenými břity z výroby, ale co s nástrojem, který je již otupený a neplní svoji funkci? Přineste jej k nám a my se o něj profesionálně postaráme. Váš nástroj dostane tu nejlepší péči, jakou si skutečně zaslouží. Podle potřeby jej naostříme a připravíme pro další výkonné použití.

 

 

 

Spousta brusíren se věnuje ostření pilových kotoučů, ale stopkové frézy mají už jen jako nutný doplněk. U nás věnujeme ostření nástrojů stejnou péči po celou dobu jejich životnosti. Vyzkoušejte naše odborné ostření stopkových fréz nebo vrtáků či pilových kotoučů.

Můžete nás kontaktovat na emailu prodej@stopkovefrezy.cz nebo telefonicky na čísle +420 704 192 430.

Nebo své nástroje můžete přinést nabrousit do naší provozovny na adrese:

 

APARATEA,s.r.o.

Tuřanka  52, Brno, 627 00

Nejlepší broušení stopkových fréz v Brně, najdete u nás...

ZjE0Y2