Stopkové frézy, vybavení pro každého

 

 

 

Kontakty

APARATEA, s.r.o.
Tuřanka 52
Brno, 627 00
tel: +420 548 226 252
napište nám
Mobil: +420 704 192 430

Akční produkty:

 
 

» Frézy pro nesting

Frézy pro výkonnostní frézování - nesting

Popularita technologie rychlého frézování materálů na bázi dřeva na CNC strojích s použitím speciálních fréz, stále roste. Používá se především pro frézování tvarových dílců, nepravidelných tvarů. Rychlost frézování, malé množství odpadu i snadné nestingové frézování dílců, jistě ocení výrobci všech druhů nábytku. Během frézování materiálu je nutné, aby nástroj pracoval také pod spodním okrajem pracovního materiálu, což bez problému zaručí spodní břity, které lehce odřezávají materiál směrem do středu desky. 
Při procesu nestingu je velice zásadní svědomitý výběr nástroje. Nástroj musí být vhodný jak pro obráběný materiál, tak pro pracovní parametry CNC stroje. Jedinečné a kvalitní výsledky pozorujeme během naší dlouholeté praxe v truhlářském a nábytkářském průmyslu především u řady nástrojů ADTM speciálně určených pro nestingové obrábění. Zahrnuje frézy se speciálním vícenásobným diamantovým břitem. Tři překrývající se řady Dia břitů jsou uspořádány v šesti segmentech. Každá řada nožů je konstruována tak, aby vyhození třísek bylo co možná nejúčinnější. DIA frézy

Přední diamantové břity 

Při nestingu vrtají frézy často také do obrobku, proto jsou i přední břity vyrobené z diamantu. Řezací frézy řady ADTM mohou mít tělo vyrobené z velmi pevné oceli, což zamazuje lámání nástroje. Tělo z vyztuženého materiálu se často používá pro frézy o průměru 12 mm, které jsou díky nízké ztrátě materiálu využívány nejčastěji.

Frézy řady ADTM jsou k dispozici v provedení s různým uspořádáním diamantových zubů, tedy pozitivní i negativní. Výběr uspořádání nožů závisí na výrobní technologii v daném provozu. Díky perfektně přizpůsobenému uspořádání diamantových nožů v kombinaci se zesíleným tělem, může nástroj využívat řeznou rychlost až 25 m/min. Pro dlouhodobé používání nástrojů je důležité je správně servisovat. Proto také nabízíme profesionální servis diamantových a tvrdo-kovových nástrojů, a to v krátkém termínu ostření při zachování nejvyšších standardů kvality.

DIA frézy DIA frézy
Frézovací DIA nástroj ADTM zajišťuje rychlé a efektivní obrábění. Fréza Z3 + 3 zajišťuje vysoký posuv při frézování materiálu.
MzMyZmQ2Ym