Stopkové frézy, vybavení pro každého

 

 

 

Kontakty

APARATEA, s.r.o.
Tuřanka 52
Brno, 627 00
tel: +420 548 226 252
napište nám
Mobil: +420 704 192 430

Akční produkty:

 
 

» Fink tools

Dřevoobráběcí nástroje od roku 1924...

 

Fink tools logo

Společnost Fink byla založena v roce 1924 jako G. Ratti Sas podle jména svého zakladatele. Jedná se tedy o jednu z prvních italských firem, která se věnuje výrobě nástrojů pro zpracování dřeva. Po válce se firmy ujímají děti zakladatele Emilio a Giulio, se věnují vývoji nástrojů a výrobních procesů a přecházejí z ocelových nástrojů na nástroje HW. Firma sídlí v Itálii, své výrobky však vyváží do většiny zemí Evropy, do Afriky i na Střední východ.

S příchodem třetí generace je rozšířen obsah firmy i výrobní procesy. Zahrnuty jsou nově například diamantové nástroje. Současná výroba je velmi různorodá, zahrnuje pilové kotouče, frézy na HW, řezačky s reverzibilními mechanickými špičkami, nástroje pro CNC stroje, vrtačky i diamantové nástroje, které jsou vyráběny podle evropského bezpečnostního pravidla EN 847-1 a 2. Společnost Fink je schopna navrhovat a zkonstruovat jak jednoduché nástroje, sady nástrojů, či komplikovanější výrobky podle potřeb zákazníků.

Fink kotouč

Služba after-sale, kterou Fink zajišťuje, zahrnuje také údržbu fréz, ostření vrtáků a pilových kotoučů i poradenskou službu. Během svého dlouholetého působení na trhu prokázala společnost Fink svůj zkušený a spolehlivý přístup jak ve fázi plánování, tak při samotné výrobě dřevoobráběcích nástrojů.

 

ZDA3ZDE